Felieton

Destiny 2 na Battle.necie. Czy to oznacza zielone światło dla innych gier?

Patryk Purczyński, 19 maja 2017 18:11 3

Blizzard po raz pierwszy wpuszcza na swoją platformę grę innego studia. Wiadomo już, czy to początek nowego trendu czy jednorazowy wybryk.

"Jeśli chodzi o gry nie od Blizzarda, skupiamy się wyłącznie na Destiny 2" - pisze jeden z przedstawicieli "Zamieci" na forum studia. Daje w ten sposób wyraźnie do zrozumienia, że choć produkcja Bungie jako pierwsza w historii dostała zielone światło na platformę Battle.net, innych tytułów wyprodukowanych poza Blizzardem nie należy się na niej spodziewać.

"Oprócz potencjalnej oceny potrzeb czy okazji przyszłych gier Activision, nie mamy żadnych krótko- bądź długoterminowych planów wspierania gier third-party na Battle.necie. Ważne dla nas jest zachowanie standardów jakości jakichkolwiek przeżyć czy usług, jakie zapewniamy naszym graczom, a to wymaga sporych nakładów czasu i wysiłku z naszej strony" - tłumaczy przedstawiciel Blizzarda.

Przypomnijmy, że Destiny 2 trafi na PC później niż na konsole i nie będzie miało dedykowanych serwerów, ale mają to być jedyne wady tej wersji.

PlayStation 5 i Xbox Scarlett dopiero w 2021? Morhaime opuszcza Activision Blizzard - GramTV News
Mortal Kombat 11 - zobacz pierwsze fragmenty rozgrywki!
W Metro: Exodus możesz być kim chcesz; subtelny system moralności
Dead or Alive 6 na PC będzie lepiej dopracowane od piątej części - zapewniają twórcy
najnowsze