Informacje

Odtwórca roli Kratosa: God of War w 2018

...

Sony do tej pory milczało w sprawie terminu wydania nowego God of Wara. Wygląda na to, że do premiery gry nie dojdzie w tym roku.

Odtwórca roli Kratosa: God of War w 2018 - obrazek 1

God of War ukaże się w 2018, przynajmniej jeśli zawierzyć Christopherowi Judge'owi. Aktor jest odtwórcą głównej roli - Kratosa - i to właśnie on podał termin do wiadomości publicznej, zamieszczając go w opisie swojego konta na Twitterze. Jest to pierwsza sugestia na temat ram czasowych, w których właściciele PS4 mogą spodziewać się tego oczekiwanego exclusive'a. Do tej pory Sony konsekwentnie unikało bowiem zagłębiania się w temat daty premiery.

Przypomnijmy, że God of War został zapowiedziany na ubiegłorocznych targach E3. Na tegorocznej edycji imprezy spodziewaliśmy się podania nowych informacji, w tym także terminu wydania. Ponieważ jednak do debiutu może nie dojść w tym roku, istnieje prawdopodobieństwo, że Sony ponownie przemilczy tę kwestię.

Co ciekawe, nie jest to pierwszy raz, kiedy głos w sprawie daty premiery God of Wara zabiera... głos Kratosa. Jeszcze bardziej intrygujące jest to, że wcześniej Judge mówił o... roku 2017.

Najnowsze
Lubisz nas?