Informacje

Warhammer 40K: Dawn of War III - twórcy prezentują statystyki

...

Od premiery Warhammera 40,000: Dawn of War III minął niespełna tydzień, a licznik pokazuje już ponad 100 lat rozegranych przez wszystkich użytkowników.

Warhammer 40K: Dawn of War III - twórcy prezentują statystyki - obrazek 1

SEGA udostępniła garść statystyk z pierwszych kilku dni gry w Warhammer 40,000: Dawn of War III. Łączny czas, który użytkownicy spędzili dotąd w nowej produkcji studia Relic Entertainment, wynosi 889 520 godzin, czyli 101,5 roku! Rozegrano blisko półtora miliona meczów w trybach kampanii, skirmish i multiplayer. Jak można się domyślić, trup ściele się gęsto - naliczono już ponad 176,5 mln ciał, a to oznacza ponad 30 tys. zgonów na minutę.

Ujawniono też, które elitarne jednostki w obrębie poszczególnych ras cieszą się największym powodzeniem. Są to Jain Zar z rasy Eldar i Weirdboy Zapnoggin wśród Orków. Początkowy sukces cieszy twórców Warhammera 40,000: Dawn of War III, ale i mobilizuje do dalszej pracy. "Jesteśmy niewiarygodnie podekscytowani wypuszczeniem trzeciej części tej słynnej marki. W ciągu następnych kilku tygodni będziemy pokazywać mnóstwo zawartości, jak podpowiedzi co do strategii i niesamowite zagrania, które nasi fani pokochają. Jeśli nie chcecie tego przegapić, śledźcie nasze media społecznościowe" - zachęca SEGA.

Warhammera 40,000: Dawn of War III podziwiać można w obszernym materiale z multiplayera. Warto również zapoznać się z pierwszymi recenzjami.

Warhammer 40K: Dawn of War III - twórcy prezentują statystyki - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?