Informacje

Oto wstępne wymagania sprzętowe Darksiders III

...

Darksiders III ledwie zostało ogłoszone, a w sieci już można znaleźć wymagania sprzętowe gry. Trzeba mieć jednak na względzie, że mogą one ulec zmianie.

Oto wstępne wymagania sprzętowe Darksiders III - obrazek 1

Na karcie Darksiders III na Steamie pojawiły się minimalne wymagania sprzętowe gry. Towarzyszy im adnotacja, że jest to wstępna konfiguracja, która może jeszcze ulec zmianie. Jest to jak najbardziej zrozumiałe, wszak tytuł dopiero co został oficjalnie ogłoszony, a jego premiera zaplanowana jest na przyszły rok. Tym niemniej rzućmy okiem na sprzęt niezbędny do odpalenia "trójki":

  • System operacyjny: Windows 7 / 8 / 10 64 bit
  • Procesor: Intel Core i5-2400, AMD FX-6100
  • Pamięć: 6 GB RAM
  • Karta graficzna: GPU obsługujące Shader Model 5, 2 GB VRAM
  • DirectX: Wersja 11
  • Miejsce na dysku: 15 GB dostępnej przestrzeni

Karta Darksiders III serwuje nam również dodatkowe informacje o samej grze. Furia, czyli główna bohaterka, rozprawiając się z wrogiem korzystać będzie przede wszystkim z bicza i magii. Na graczy ma czekać otwarty, tętniący życiem świat, w którym na odkrycie czekają kolejne wątki fabularne. Jeźdźcy apokalipsy muszą rozprawić się z siedmioma grzechami głównymi i ich sługusami, ucieleśnionymi w postaci mitycznych stworów czy zdegenerowanych istot. Twórcy obiecują zróżnicowane lokacje - od wyżyn niebios po piekielne głębiny.

Darksiders III ukaże się w przyszłym roku na pecetach, Xboksie One i PlayStation 4.

Oto wstępne wymagania sprzętowe Darksiders III - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?