Informacje

Darksiders III oficjalnie. Zobacz trailer

...

Nie musieliśmy długo czekać od pierwszego wycieku na oficjalne potwierdzenie. Istnienie Darksiders III jest faktem.

Darksiders III oficjalnie. Zobacz trailer - obrazek 1

Darksiders III powstaje z myślą o platformach PC, PS4 i XOne, a jego premiera zaplanowana jest na 2018 rok - taką informację podała firma wydawnicza THQ Nordic (wcześniej Nordic Games), która nabyła prawa do marki po upadku THQ. Nie jest to zaskoczenie dla nikogo, kto uważnie śledził wczorajsze doniesienia - wieść o tym, że trzecia część cenionej serii powstaje, wypłynęła już za sprawą Amazonu, który udostępnił też pierwsze screeny. Sam wydawca od dawna zapewniał zresztą, że zamierza kontynuować cykl o jeźdźcach apokalipsy.

- Tak jak obiecaliśmy, nie spieszyliśmy się, chcąc się upewnić, że nowa odsłona Darksiders będzie wszystkim, czego pragną miłośnicy przygodowych gier akcji i zwłaszcza lojalni fani Darksiders - mówi Lars Wingefors, współzałożyciel i dyrektor wykonawczy THQ Nordic. Chcąc się upewnić, że do tego dojdzie, do prac nad trzecią częścią zaproszono zespół Gunfire Games, złożony w dużej mierze z osób, które odpowiadały za pierwsze dwie odsłony serii.

- Zespół Gunfire wnosi intymne zaangażowanie w każdy aspekt marki Darksiders od momentu jej przejęcia. Nie ma lepszej i lepiej wykwalifikowanej ekipy do stworzenia Darksiders III, począwszy od naszego nieprzewidywalnego i enigmatycznego bohatera Furii - maga, który jest postrzegany jako najpotężniejszy z wszystkich czterech jeźdźców apokalipsy - zapewnia Reinhard Pollice, dyrektor ds. biznesowych i rozwoju produktu w THQ Nordic.

Poniżej prezentujemy pierwszy trailer Darksiders III, upubliczniony na łamach serwisu IGN.

Darksiders III oficjalnie. Zobacz trailer - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?