Ruszyła zbiórka na taktyczne RPG Fort Triumph - "X-COM w świecie fantasy"

Małgorzata Trzyna
2017/04/22 19:40
0
0

Twórcy udostępnili demo, dzięki któremu przekonacie się, czy warto w ten tytuł zainwestować.

Na >Kickstarterze trwa zbiórka na taktyczne RPG Fort Triumph. Gra osadzona jest w świece fantasy, który został niegdyś wypaczony i zmieniony w magiczny sposób. Równowaga została zachwiana, panuje chaos, królestwa upadają. Martwi powstają z grobów i ruszają na poszukiwanie przygód, stary smok zaczyna rozdawać swe bogactwa biednym, a gobliny-rzezimieszki stają się wielkimi uczonymi. Sytuację próbują wykorzystać złoczyńcy. Choć wielu mieszkańców tego świata modli się, bogowie nie odpowiadają. Przyszłość zależy od grupy bohaterów, którzy zbierają się w tytułowym forcie.

Esencją rozgrywki jest walka i korzystanie z improwizowanych broni. Zabawa polega na sprytnym wykorzystywaniu elementów otoczenia, np. skrzyń lub drzew, podczas wykonywania kontekstowo generowanych misji. Czasem przyjdzie nam odszukać potężny przedmiot, innym razem zapolujemy na smoka, spróbujemy ocalić uwięzionych sojuszników albo obronimy wioskę przed inwazją goblinów. W grze można palić, zamrażać, przewracać i niszczyć scenerię, by zyskać przewagę nad przeciwnikami. Do dyspozycji mamy cztery klasy postaci, z osobnymi drzewkami rozwoju. Są to Dzikuska, Paladyn, Łowczyni i Czarodziejka.

GramTV przedstawia:

Twórcy obiecują proceduralnie generowane mapy, elastyczne kampanie ze zmieniającymi się lokacjami, zdarzeniami i zadaniami, w zależności od wyborów graczy. Każde przejście gry ma być inne, każda kampania ma być możliwa do ukończenia na różne sposoby.

Celem zespołu jest zebranie do 23 maja 75000 dolarów. Jak dotąd udało się zgromadzić około 14000.

Ruszyła zbiórka na taktyczne RPG Fort Triumph -

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!