Informacje

Battalion 1944 ma wydawcę

...

Sieciowa strzelanka Battalion 1944 będzie dystrybuowana na PC, PS4 i XOne. Twórcy gry zapewniają, że partnerstwo nie przyniesie tytułowi żadnej szkody.

Battalion 1944 ma wydawcę - obrazek 1

Battalion 1944, wieloosobowy shooter osadzony w czasach II wojny światowej, stanie się częścia Square Enix Collective. Wszystko dzięki współpracy, jaką ekipa Bulkhead Interactive nawiązała z japońskim wydawcą. - Nigdy nie związalibyśmy się z dystrybutorem, który ograniczyłby naszą kreatywną swobodę - zapewniają autorzy gry w oświadczeniu.

"Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na współpracę z naszymi przyjaciółmi ze Square Enix Collective, których niektórzy z Was mogą kojarzyć z wcześniejszego wydania The Turing Test. Gra pojawiła się na Steamie, PlayStation 4 i Xboksie One w lutym 2016 roku. To jest umowa, którą chcieliśmy zabezpieczyć już od jakiegoś czasu, po tym jak po zakończonej zbiórce na Kickstarterze nie udało nam się osiągnąć wyższych celów. Rozmawialiśmy z wieloma dużymi wydawcami, a Square Enix Collective najlepiej pasowało do naszych celów i ambicji. Nadal zachowuje 100 proc. kontroli kreacyjnej nad grą" - dodaje Bulkhead Interactive.

W ciągu kilku najbliższych tygodni światło dzienne powinien ujrzeć pierwszy gameplay trailer Battalionu 1944.

Battalion 1944 ma wydawcę - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?