Autor fabuły rewelacyjnego Spec Ops: The Line napisze scenariusz Star Wars: Battlefront II

Patryk Purczyński
2017/04/19 16:45
0
0

W Battlefroncie II pojawi się upragniony tryb fabularny. Nazwiska osób odpowiedzialnych za scenariusz sugerują, że DICE tego aspektu nie zaniedba.

Autor fabuły rewelacyjnego Spec Ops: The Line napisze scenariusz Star Wars: Battlefront II

Walt Williams i Mitch Dyer będą odpowiedzialni za scenariusz Star Wars: Battlefrontu II. Nazwiska mogą brzmieć anonimowo, ale to nie powód do trosk. Pierwszy z panów ma bowiem na koncie rewelacyjną opowieść ze Spec Ops: The Line, drugi zaś jest byłym redaktorem serwisu IGN. Łączy ich uwielbienie do uniwersum Gwiezdnych wojen.

- Mają wręcz encyklopedyczną wiedzę na temat wszystkiego, co znajduje się w tym świecie - zapewnia Mark Thompson, reżyser Star Wars: Battlefront II. Wyjaśnia też, dlaczego twórcy gry zdecydowali się osadzić jej akcję w czasach po VI Epizodzie Gwiezdnych wojen. - Między oryginalną a nową trylogią powstają opowieści, które będą teraz publikowane, ale nie w mediach wizualnych. Nie było nic wizualnego czy interaktywnego w tym okresie. Wydawało się to więc dobrym miejscem na zrobienie czegoś innego i wkroczenie na nowy grunt - oznajmia.

GramTV przedstawia:

Przed kilkoma dniami ukazał się pierwszy zwiastun Star Wars: Battlefront II. Wiadomo również, że gra nie będzie miała przepustki sezonowej.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!