Informacje

Otwarta beta Warhammer 40,000: Dawn of War III w tym miesiącu!

...

Na kilka dni przed premierą Warhammer 40,000: Dawn of War III będzie możliwość przetestowania otwartej bety. Można się już na nią rejestrować.

Otwarta beta Warhammer 40,000: Dawn of War III w tym miesiącu! - obrazek 1

Relic Entertainment postanowiło dać zasmakowć rozgrywki w Warhammer 40,000: Dawn of War III wszystkim chętnym jeszcze przed premierą. Od 21. do 24 kwietnia przeprowadzona zostanie otwarta beta oczekiwanej produkcji. Będzie można w niej przetestować tryb wieloosobowy i to z udziałem wszystkich trzech frakcji dostępnych w finalnej wersji: Eldar, Orków i Space Marines. Twórcy udostępnią też wybranych elitarnych bohaterów.

Na oficjalnej stronie Dawn of Wara można się zapisywać na betę. Po przeprowadzeniu testów Relic Entertainment nie będzie już miało zbyt wiele czasu na wprowadzenie ewentualnych poprawek. Te pojawią się zapewne dopiero po premierze, gdyż ta zaplanowana jest na 27 kwietnia, czyli raptem trzy dni po zakończeniu otwartej bety. Warto jeszcze sprawdzić wymagania sprzętowe, żeby mieć pewność, że nasz pecet podoła trzeciej części Dawn of Wara.

Otwarta beta Warhammer 40,000: Dawn of War III w tym miesiącu! - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?