Informacje

Diablo III – kobieca wersja nekromanty na nowym wideo

... LM

Na PAX East Blizzard przywiózł nowe materiały z dodatku Rise of the Necromancer, który ma ukazać się jeszcze w tym roku.

Jeśli los najnowszej odsłony kultowej serii Diablo nie jest Wam obojętny, to z pewnością oczekujecie na drugi dodatek do Diablo III, który deweloper zapowiedział w listopadzie na dorocznej konferencji BlizzCon. Wprawdzie Rise of the Necromancer nie wydaje się rozszerzeniem tak rozbudowanym, jak wydane w marcu 2014 roku Reaper of Souls, ale wraz z nim będziemy mogli wcielić się w nekromantę. Zapewne doskonale pamiętacie, że w drugiej odsłonie Diablo określone klasy były przypisane do konkretnej płci. Nigdy do tej pory nie mieliśmy więc okazji zobaczyć, jak wygląda żeński odpowiednik nekromanty w wykonaniu Blizzarda.

Diablo III – kobieca wersja nekromanty na nowym wideo - obrazek 1

Dołączony do wiadomości materiał prezentuje krótki zapis rozgrywki, który pokazuje, że ciężar rozgrywki nekromantą będzie opierał się na tych samych zasadach, jak w przypadku odsłony z 2000 roku. Pewne jest, że będziemy musieli jeszcze poczekać, zanim Blizzard odda w nasze ręce nowego nekromantę. Nie wiemy jednak kiedy może to nastąpić ani ile będzie nas kosztowała ta sentymentalna podróż.

Diablo III – kobieca wersja nekromanty na nowym wideo - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?