Guardians of the Galaxy: The Telltale Series - znamy pierwsze szczegóły

Paweł Pochowski
2017/03/10 10:35
0
0

Twórcy gry ujawnili jej obsadę - dowiedzieliśmy się także, kiedy odbędzie się pokaz wczesnej wersji pierwszego epizodu.

Guardians of the Galaxy: The Telltale Series - znamy pierwsze szczegóły

Dotychczas o Guardians of the Galaxy: The Telltale Series nie wiedzieliśmy zbyt dużo. Telltale ograniczyło się jedynie do zapowiedzi gry. Nawet jej datę premiery i zarys scenariusza poznaliśmy z zewnętrznego źródła. Ale wreszcie twórcy postanowili puścić trochę pary z ust.

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami fabuła opowie o dalszych przygodach fantastycznej piątki (Star-Lord, Gamora, Drax, Rocket oraz Groot) i skoncentruje się na potężnym artefakcie, który każdy chce dostać. Także nasi bohaterowie. Każdy z nich ma swoje własne motywacje, dla których położyłby na nim ręce i nikt nie zawaha się tego zrobić.

Grywalnym bohaterem w Guardians of the Galaxy: The Telltale Series jest Star-Lord. Głosu użyczy mu Scott Porter. Emily O'Brien zagra Gamorę, Nolan North wcieli się w rolę Rocketa, Drax przemówi głosem Brandona Paula Eellsa, natomiast "Grooot" będzie prawdopodobnie jedyną kwestią, którą wypowie Adam Harrington (znany z The Wolf Among Us i ról w pozostałych grach studia Telltale). Twórcy nie potwierdzili informacji o kwietniowej premierze, ani nie podali do wiadomości publicznej zestawu platform.

GramTV przedstawia:

Więcej informacji o grze usłyszymy już w ten weekend - podczas bostońskiej edycji PAX East deweloperzy pojawią się na panelu poświęconym Guardians of the Galaxy: The Telltale Series. Nie zabraknie na nim także dyrektora kreatywnego z Marvel, Billa Rosemanna. Całość będzie nadawana na żywo - szczegółów szukajcie na stronie east.paxsite.com. Natomiast tydzień później, 17 marca, gra pojawi się na SXSW w USA z wczesną, lecz grywalną wersją pierwszego epizodu. Część odwiedzających weźmie udział w specjalnym "pokazie" podczas którego otrzyma możliwość wpływania na podejmowane decyzje dzięki funkcji wieloosobowej rozgrywki Crowd Play.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!