Informacje

Zwiedź trzy planety w najnowszym zwiastunie Mass Effect Andromeda

... Katarzyna Dąbkowska

Na każdej z nich czyhają niebezpieczeństwa.

Zwiedź trzy planety w najnowszym zwiastunie Mass Effect Andromeda - obrazek 1

Premiera Mass Effect Andromeda już za kilkanaście dni, tak więc twórcy wręcz zalewają nas nowymi informacjami na temat produkcji. Ostatnio potwierdzono darmowe dodatki (w tym mapy) do trybu wieloosobowego, a także powiedziano kilka słów na temat rozbieranych scen w grze. Teraz serwis IGN jako pierwszy publikuję fragmenty rozgrywki przedstawiające trzy planety, na których swoją nogę będzie mogła postawić rasa ludzka:

Pierwsza planetą jest Voeld. Stanowi ona niebezpieczeństwo przede wszystkim ze względu na swój mroźny klimat. Na wideo widać, że pokrywa Voeld jest skuta lodem i pokryta śniegiem. Twórcy wspominają tutaj o tym, że temperatura i warunki będą wpływały na Nomada. Drug ą planetą jest Kadara. Tutaj spotkamy między innymi górzysty teren i nieprzyjaźnie nastawione stwory. Na trzeciej planecie, Eos, czeka nas pustynia i groźne, mechaniczne bestie.

Mass Effect Andromeda zadebiutuje w Europie 23 marca. Gra pojawi się na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Więcej na temat gry znajdziecie pod tym adresem.

Zwiedź trzy planety w najnowszym zwiastunie Mass Effect Andromeda - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?