Gotowi na ekstremalne wrażenia? Nadjeżdża Baja: Edge of Control HD

Paweł Pochowski
2017/03/01 18:15
0
0

Off-roadowe wyścigi Baja: Edge of Control doczekaj się swojej odświeżonej wersji.

Gotowi na ekstremalne wrażenia? Nadjeżdża Baja: Edge of Control HD

Oryginalnym wydawcą Baja: Edge of Control było THQ - gra ukazała się na rynku w roku 2008 i raczej nie zrobiła większego szału. Była co prawda nominowana do tytułu "najlepsza gra wyścigowa" w plebiscycie GameSpot, ale biorąc pod uwagę metascore (61 w wersji na PS3 i 65 dla wersji na X360) nic dziwnego, że nie otrzymała nagrody. Mimo wszystko produkcja raz jeszcze ukaże się na rynku, tym razem w wersji HD na PlayStation 4 oraz Xbox One wraz z nowymi trasami, pokaźną liczbą aut oraz obsługą grafiki w rozdzielczości 4k.

Skoro jesteśmy już przy grafice, THQ Nordic chwali się całym szeregiem usprawnień - lepszymi teksturami, płynniejszą animacją, zwiększoną liczbą detali, ulepszonym renderowaniem cieni, oświetlenia oraz pyłu, poprawionym sterowaniem, UI oraz łatwiejszym początkiem kariery. Z innych elementów warto wspomnieć o czteroosobowym split-screenie, ponad 100 trasach, 9 krainach i 1000 mil kwadratowych mapy, zróżnicowanych wyścigach (od Hill Climb aż po wyścigi dystansowe oraz na zamkniętych torach), a także opcją wolnej jazdy po otwartym świecie.

GramTV przedstawia:

Na papierze wygląda to więc całkiem nieźle, pytanie tylko jak wypadnie w praktyce? O tym przekonamy się już w drugim kwartale tego roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!