Informacje

P.A.M.E.L.A. debiutuje we wczesnym dostępie na początku marca

...

Utopia, która skończyła się jak zwykle oraz bohater w opuszczonym kosmicznym mieście, który stara się przeżyć i odkryć jego tajemnice.

P.A.M.E.L.A. debiutuje we wczesnym dostępie na początku marca - obrazek 1

Tytuł P.A.M.E.L.A. może Wam coś mówić o tyle, że grę umieściliśmy na liście najciekawszych gier w Early Access na jesień 2016. Jak widać produkcja nie zadebiutowała zgodnie z planem, ale nadal pozostała bardzo ciekawą grą wartą sprawdzenia. Dlaczego? Ponieważ jest to horror łączący w sobie elementy sci-fi z otwartym światem. Jak to często bywa w podobnych motywach, gracz budzi się na opuszczonej stacji kosmicznej, która kiedyś była ludzką utopią, a skończyła będąc zagładą dla zgromadzonych tam osób. Tytułowa P.A.M.E.L.A. to natomiast system sztucznej inteligencji, który kiedyś zarządzał kosmicznym miastem, a dziś tylko obserwuje mu się z boku.

Na swojej drodze napotkacie drony i NPC podzielonych na frakcje, które będą mogły zmieniać swój stosunek do gracza w zależności od jego poczynań. Także cykl dnia i nocy będzie miał spore znaczenie - mrok to niezbyt sprzyjająca okoliczność, a zasoby energetyczne Edenu są na wyczerpaniu. Całość wykorzysta także elementy walki oraz survivalu.

P.A.M.E.L.A. ukaże się w Steam Early Access już 9 marca.

Najnowsze
Lubisz nas?