Informacje

Pillars of Eternity 2: Deadfire - zebrano już ponad 3 mln dolarów

... Katarzyna Dąbkowska

Do końca zbiórki pozostały jeszcze 2 dni.

Pillars of Eternity 2: Deadfire - zebrano już ponad 3 mln dolarów - obrazek 1

Pillars of Eternity 2: Deadfire zostało oficjalnie zapowiedziane niespełna miesiąc temu. Wtedy także rozpoczęła się zbiórka na produkcję gry. Twórcy potrzebowali 1,1 mln dolarów. Kwota ta została osiągnięta w zaledwie jeden dzień. Niedługo później próg 2 milionów został także przekroczony. Do końca zbiórki pozostały zaledwie dwa dni, ale Obsidianowi udało się zebrać ponad 3 miliony dolarów.

Z okazji przekroczenia tego progu twórcy podziękowali użytkownikom za ogromne wsparcie finansowe. Zapowiedzieli także, że niedługo opowiedzą o nowej, ciekawej funkcji w grze. Na szczegóły będziemy musieli jeszcze poczekać.

Pillars of Eternity 2: Deadfire skupi się wokół postaci boga światła, Eothasa, który ukrywa się pod posągiem Caed Nua. Później jednak ożywa i niszczy całą warownię i prawie uśmierca głównego bohatera. Akcja gry rozpocznie się zaraz po wydarzeniach przedstawionych w pierwszej odsłonie. Podczas rozgrywki spotkamy sporo starych bohaterów, ale pojawią się także nowi. Jeśli chcecie wesprzeć projekt, możecie to jeszcze zrobić korzystając z serwisu Fig. Do końca zbiórki pozostały 2 dni.

Najnowsze
Lubisz nas?