Rozdajemy 1000 kodów do bety Gwinta!

gram.pl
2017/02/06 14:30
19
0

Jeśli nie możecie się doczekać, by wypróbować Gwinta i właśnie dodaną talię Nilfgaardu, nadarza się świetna okazja.

Rozdajemy 1000 kodów do bety Gwinta!

Zamknięta beta gry Gwint: Wiedźmińska gra karciana wystartowała w październiku ubiegłego roku. Ci, którzy zapisali się do testów jeszcze w roku 2016, do końca tygodnia otrzymają zaproszenie do gry. Natomiast jeśli nie zdążyliście zgłosić chęci udziału w becie, nic straconego - mamy do rozdania 1000 kodów! Nadarza się zatem doskonała okazja, by dołączyć do grona beta-testerów.

GramTV przedstawia:

Warto również przypomnieć, że dziś w grze Gwint: Wiedźmińska gra karciana pojawiła się nowa frakcja - Nilfgaard, wprowadzająca ciekawe mechaniki, takie jak ujawnianie kart, które posiada przeciwnik czy wykorzystywanie nielojalnych jednostek.

Aby otrzymać kod do bety, wystarczy kliknąć na znajdujący się poniżej przycisk.

Komentarze
19
ryo22hei
Gramowicz
07/02/2017 12:54

Dzieki za bete! czekalem na klucz z 2 miesiace, tutaj w link wlazlem i od razu uzyskalem dostep!

Soliista
Gramowicz
07/02/2017 11:54

Bardzo dziękuję,udało mi się załapać do bety. Uwielbiałem gwinta w wieśku3.

Cygi
Gramowicz
07/02/2017 09:49

...i klucz doszedł. Dzięki.

KaemNazz
Gramowicz
07/02/2017 05:23

Dziękuje

eldamianos193
Gramowicz
06/02/2017 22:38

dzięki

Czaroxxx
Gramowicz
06/02/2017 21:37

Nie grałem za bardzo w W3 ale można spróbować. 

Ossa123
Gramowicz
06/02/2017 21:24

dziala dzieki wielkie :D  

 

Woj99tek
Gramowicz
06/02/2017 20:52

Dzięki /emoticons/biggrin.png" srcset="/emoticons/biggrin@2x.png 2x" title=":D" width="20" />

Fang
Gramowicz
06/02/2017 20:14

Dzięki :)

Cygi
Gramowicz
06/02/2017 19:20

Na stronie Gwinta dostałem komunikat "Ten kod został już wykorzystany". Można powiedzieć, że nie byłem zbyt szybki, ale gram.pl nie powinien wtedy dawać zużytych kodów?

grzesiek9229
Gramowicz
06/02/2017 17:29

Pro tip! Jak zapiszecie się do neswlettera dostaniecie Witchera 1 Enchanced Edition za free ale nie mogę go narazie odebrać, dziwne...

grzesiek9229
Gramowicz
06/02/2017 17:29
KMyL napisał:

Dzięki wielkie. Tylko pytanie nasuwa mi się - czy warto? Nigdy w żadną karciankę nie grąłem, nigdy się tym nie interesowałem, a popularnego Heartstone'a od Blizzarda, czy Ubisoftowską karciankę po prostu ominąłem :S Jakoś mnie to nie jara. Miałbym zbierać karty i układać talię, po czym polować/bulić kasę na nowsze i lepsze karty dodawane z późniejszymi aktualizacjami/dodatkami?   No nie wiem, jakoś mnie to nie rusza :S

Jak nie rusza to nie tykaj

SebekPL2
Gramowicz
06/02/2017 17:12

Dziena za gwinta :D

KMyL
Gramowicz
06/02/2017 17:09

Dzięki wielkie. Tylko pytanie nasuwa mi się - czy warto? Nigdy w żadną karciankę nie grąłem, nigdy się tym nie interesowałem, a popularnego Heartstone'a od Blizzarda, czy Ubisoftowską karciankę po prostu ominąłem :S Jakoś mnie to nie jara. Miałbym zbierać karty i układać talię, po czym polować/bulić kasę na nowsze i lepsze karty dodawane z późniejszymi aktualizacjami/dodatkami?   No nie wiem, jakoś mnie to nie rusza :S

Jacio96
Gramowicz
06/02/2017 17:09

Do wyboru tylko XOne i PC? Gra kompletnie nie zmierza na ps4, czy jedynie beta nas ominie?

fsloki
Gramowicz
06/02/2017 16:55

I nie ma wersji na ps4 :| szkoda. Mogę oddać kod komuś. 

Sanders-sama
Gramowicz
06/02/2017 15:17

Ciekawe czemu akurat teraz? Myślę że to nie przypadek.

fsloki
Gramowicz
06/02/2017 14:54

A mi coś nie działa - dostałem link i pod nim jest biała strona. Coś się popsuło czy mam pecha?

KamilX122
Gramowicz
06/02/2017 14:43

Już pobieram <3