Informacje

W ten weekend w Rainbow Six: Siege gracie za darmo

...

Jeśli dotychczas nie mieliście okazji przetestować gry i zastanawiacie się czy warto dołączyć do zabawy - w ten weekend możecie znaleźć odpowiedź.

W ten weekend w Rainbow Six: Siege gracie za darmo - obrazek 1

Rainbow Six: Siege debiutowało pod koniec roku 2015, ale po jednorocznym okresie wspierania tytułu Ubisoft doszedł do wniosku, że warto przedłużyć ten czas o kolejnych dwanaście miesięcy. W ten sposób gra otrzyma dodatkowe cztery operacje, które wprowadzą do niej zestaw map i nowych operatorów. Pierwszą z nich będzie Velvet Shell, o które pisaliśmy już chociażby w kontekście Jackala - nowego hiszpańskiego specjalisty od tropienia.

Jeżeli dotychczas nie mieliście okazji przetestować Rainbow Six: Siege, ale gdzieś tam nosicie się ciągle z myślą, że może to być całkiem fajna gra, w ten weekend nadarza się idealna okazja, by ją przetestować. Uwierzcie, że warto, bo to świetny, zespołowy shooter wprowadzający do gatunku sporo świeżości. Produkcja zostanie udostępniona od 2 lutego i będzie można w nią grać aż do niedzieli. To jednak nie koniec weekendowych atrakcji - podczas niego odbędzie się turniej Six Invitational. Wtedy też Ubisoft ujawni więcej szczegółów o nowej operacji i pokaże z niej pierwszy gameplay. Transjmisji szukajcie na oficjalnym kanale Ubi na Twitchu

Więcej szczegółów o darmowym weekendzie - poniżej.

Najnowsze
Lubisz nas?