Felieton

Battlefield 1 - wkrótce ruszy fanowskie centrum testowe

Paweł Pochowski, 31 stycznia 2017 10:35 1

Zgodnie z przewidywaniami, CTE znajdzie się także i w nowym Battlefieldzie.

EA DICE ujawniło, że ma w planach uruchomienie w niedalekiej przyszłości serwerów CTE dla Battlefield 1. CTE to skrót od "Community Test Environment", co można przełożyć po naszemu na "fanowskie centrum testowe" - innymi słowy jest to dostęp do wszelkich patchy czy zmian w wersji beta. Wyselekcjonowani członkowie społeczności grają i testują nowości oraz zmiany, a następnie pomagają deweloperom w ich doszlifowaniu czy zbalansowaniu zanim aktualizacja czy DLC trafi do wszystkich graczy.

Na ten moment nie znamy jeszcze daty startów CTE, ale prawdopodobnie nastąpi to w lutym, bo EA DICE pewnie będzie chciało przetestować DLC dodatek Nie Przejdą zanim trafi on do gry.

Aby zgłosić chęć udziału w CTE musicie zainstalować sobie aplikację towarzyszącą i to za jej pomocą wyrazić chęć dołączenia do zamkniętego grona testujących. Przestrzegamy jednak - testy odbywają się na osobnej wersji gry, a dostęp do niej uzyskają jedynie ci, którzy posiadają status Premium. Jest to więc opcja przeznaczona dla najbardziej zaangażowanych fanów.

Control, The Outer Worlds i gry Quantic Dreams - Epic Games ujawniło listę nadchodzących tytułów, które ominą Steam
Epic udostępnia za darmo narzędzia pozwalające developerom korzystać z usług sieciowych firmy
Call of Duty: Black Ops 4 – nowa mapa trybu zombie Ancient Evil z datą premiery
Gracze krytykują pierwszą przepustkę bojową dla Apex Legends
najnowsze