Felieton

Battlefield 1 - wkrótce ruszy fanowskie centrum testowe

Paweł Pochowski, 31 stycznia 2017 10:35 1

Zgodnie z przewidywaniami, CTE znajdzie się także i w nowym Battlefieldzie.

EA DICE ujawniło, że ma w planach uruchomienie w niedalekiej przyszłości serwerów CTE dla Battlefield 1. CTE to skrót od "Community Test Environment", co można przełożyć po naszemu na "fanowskie centrum testowe" - innymi słowy jest to dostęp do wszelkich patchy czy zmian w wersji beta. Wyselekcjonowani członkowie społeczności grają i testują nowości oraz zmiany, a następnie pomagają deweloperom w ich doszlifowaniu czy zbalansowaniu zanim aktualizacja czy DLC trafi do wszystkich graczy.

Na ten moment nie znamy jeszcze daty startów CTE, ale prawdopodobnie nastąpi to w lutym, bo EA DICE pewnie będzie chciało przetestować DLC dodatek Nie Przejdą zanim trafi on do gry.

Aby zgłosić chęć udziału w CTE musicie zainstalować sobie aplikację towarzyszącą i to za jej pomocą wyrazić chęć dołączenia do zamkniętego grona testujących. Przestrzegamy jednak - testy odbywają się na osobnej wersji gry, a dostęp do niej uzyskają jedynie ci, którzy posiadają status Premium. Jest to więc opcja przeznaczona dla najbardziej zaangażowanych fanów.

Znamy zawartość nadchodzącej aktualizacji trybu sieciowego Red Dead Redemption II
The Sims 4: StrangerVille - nadciąga nowy, nieco dziwny dodatek
Anthem otrzyma spory patch na premierę
Otwarta beta gry Trials Rising startuje w najbliższy czwartek
najnowsze