Informacje

Resident Evil 7 można przejść w dwie godziny, choć tylko dla sportu

...

W dwa dni po premierze speedrunnerzy rozpoczęli kręcenie pierwszych wyników w przechodzeniu gry na czas.

Resident Evil 7 można przejść w dwie godziny, choć tylko dla sportu - obrazek 1

Raptem dwa dni temu informowaliśmy o premierze Resident Evil VII, a ledwie dzień wcześniej publikowaliśmy jej recenzję, a już zdążyła paść łupem graczy trudniących się przechodzeniem produkcji na czas. 1:51:02 - tyle zajęło przejście gry streamerowi podpisującemu się nickiem Stirliing. Całość uwieczniono naturalnie na wideo i możecie obejrzeć ją poniżej.

Oczywiście przechodzenie gry w normalny sposób zajmuje więcej czasu. Stirliing biegnie przez te rejony, które większość graczy ze strachem pokonuje "na paluszkach" rozglądając się w prawo i lewo za niebezpieczeństwem. Część gry to także czytanie różnych dokumentów, szukanie przedmiotów i zapoznawanie się z otoczeniem. Na to Stirliing także nie traci czasu. Co więcej, przeszedł on Resident Evil 7 w trybie "nowej gry+", dzięki czemu od samego początku mógł cieszyć się pistoletem Albert-01 na wyposażeniu. To spora pomoc, choć gdzie tylko się da zamiast wdawać się w pojedynki Stirliing biegnie przed siebie, by nie tracić czasu. Spodziewam się jednak, że czas ten zostanie jeszcze poprawiony - nie tylko przez tego, ale i innych graczy. Można tu jeszcze sporo urwać.

Wy jednak się nie przejmujcie - normalne przejście gry zajmuje około dziewięciu godzin i dostarcza sporo emocji. Nie rezygnujcie więc z zakupu tylko dlatego, że komuś udało się przejść ten tytuł w dwie godziny, bo to żaden wyznacznik.

Obejrzyj transmisję na żywo z kanału na stronie www.twitch.tv

Najnowsze
Lubisz nas?