Informacje

Otwarta beta trybu wieloosobowego Halo Wars 2 rozpocznie się 20 stycznia

... Małgorzata Trzyna

Beta potrwa 10 dni - od 20 do 30 stycznia.

Microsoft ogłosił, że ruszyły zapisy do otwartej bety trybu wieloosobowego Halo Wars 2, na PC z Windows 10 i Xboksie One (dla abonentów Xbox Live Gold). Beta-testy wystartują 20 stycznia i zakończą się 30 stycznia 2017. W tym czasie gracze będą mogli wypróbować wyłącznie nowy, oparty na kartach tryb gry o nazwie Blitz. Dostępna będzie jedna mapa oraz możliwość zmierzenia się w potyczkach 1 na 1, 2 na 2 lub 3 na 3. Wszyscy przywódcy i karty, które pojawią się w pełnej wersji gry, będą dostępne podczas bety. Gracze będą mogli brać także udział w codziennych i cotygodniowych wyzwaniach, co pozwoli na przeprowadzenie testów obciążeniowych.

W trybie Blitz armią graczy jest ich talia, którą można rozbudowywać o potężne pojazdy Halo i dowodzić nimi albo w szybkich rozgrywkach online, albo rozprawiając się z nadciągającymi falami wrogów w pojedynkę.

Postępy poczynione w becie nie zostaną zapamiętane do czasu premiery Halo Wars 2, jednak osoby, które wezmą udział w testach, będą mogły zdobyć do dwóch paczek kart Blitz do wykorzystania w pełnej wersji gry.

W poprzednich beta-testach, które odbyły się w czerwcu 2016, udział mogli wziąć wyłącznie posiadacze konsol Xbox One.

Halo Wars 2 ukaże się 21 lutego. Prócz wersji cyfrowej, na PC pojawi się wersja pudełkowa, w wydaniach standardowym i deluxe - to drugie będzie można nabyć 4 dni wcześniej, 17 lutego.

Otwarta beta trybu wieloosobowego Halo Wars 2 rozpocznie się 20 stycznia - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?