Informacje

THQ przygotowuje fizyczne wydania Halo Wars 2 na PC

...

Chcecie kupić Halo Wars 2? Na PC pojawi się fizyczne wydanie objęte programem Xbox Play Anywhere.

THQ przygotowuje fizyczne wydania Halo Wars 2 na PC - obrazek 1

THQ (a tak właściwie THQ Nordic aka Nordic Games) poinformowało o nawiązaniu współpracy z Microsoft Studios oraz 343 Industries, w wyniku której firma zajmie się przygotowaniem fizycznego wydania Halo Wars 2 na komputery. Każdy gracz, który zdecyduje się na kupno gry w wersji pudełkowej może liczyć na otrzymanie kopii także na Xboksa One w ramach Xbox Play Anywhere. To o tyle ciekawa inicjatywa, że dotychczas program obejmował głównie cyfrowe produkcje kupowane w sklepach Windowsa 10.

Halo Wars 2 w sklepach ukaże się w dwóch wersjach - standardowej oraz delux. Ta druga zawiera szybszy dostęp do pełnej wersji (4 dni przed jej debiutem), season pass, egzemplarz Halo Wars: Definitive Edition, a także rozszerzoną wersję samego Halo Wars w oryginalnej wersji i to także działającego na PC oraz Xbox One. Z tego też powodu nabędziecie ją w sklepach już 17 lutego. Wersja standardowa, która zawiera jedynie grę, będzie dostępna 21 lutego. Jeszcze jedna ważna rzecz - gra działa tylko na PC z Windowsem 10 na pokładzie.

- Po szerokiej współpracy z Microsoftem w roku 2016, obejmującej wiele produkcji, jesteśmy nakręceni, by i kolejny rok zacząć od wspólnego partnerstwa. Szansa dostarczenia na rynek tak wielkiej i znanej marki dla fanów RTS oraz Halo, którzy otrzymają możliwość posiadania gry w pięknej wersji fizycznej, jest czymś, co naprawdę doceniamy - powiedział CEO THQ Nordic, Lars Wingefors.

Najnowsze
Lubisz nas?