Informacje

Konkurs: Przedstaw ulubioną postać z Dragon Age i zgarnij komiks!

... gram.pl

"Dragon Age: Zabójca Magów" już w sprzedaży!

Konkurs: Przedstaw ulubioną postać z Dragon Age i zgarnij komiks! - obrazek 1

"Legendarny scenarzysta Greg Rucka rozpoczyna nową opowieść osadzoną we wciągającym świecie mrocznego fantasy Dragon Age! Tessa i Marius, najemnicy wierni tylko wobec siebie samych, zarabiają na życie tropiąc i eliminując tych, którzy wykorzystują magię do krzywdzenia innych. Zmuszeni do ucieczki przez zdradzieckiego zleceniodawcę pragnącego zatrzeć za sobą wszystkie ślady, znajdują schronienie w szeregach odrodzonej Inkwizycji. Jednak gdy na nieboskłonie pojawia się tajemniczy Wyłom, podążający w ślad za nimi zabójcy okazuję się być okazują się być ich najmniejszym zmartwieniem. Czy z pomocą nowych towarzyszy Tessa i Marius zdołają ocalić Thedas przed największym zagrożeniem w historii kontynentu?"

Z okazji premiery komiksu "Dragon Age: Zabójca Magów" przygotowaliśmy dla was prosty konkurs. Aby zdobyć jeden z zeszytów musicie odpowiedzieć w komentarzu poniżej na proste pytanie:

Którą postać z serii Dragon Age lubicie najbardziej i dlaczego?

Proste? Jak najbardziej! Wasze zgłoszenie nie może być jednak dłuższe niż 3000 znaków (ze spacjami). Czekamy na nie od dzisiaj, czyli poniedziałku 16. stycznia 2017 r. godz. 19:00 do niedzieli, 29. stycznia 2017 r. do godziny 23:59. Autorów najlepszych komentarzy pod tym newsem przedstawimy w ciagu siedmiu dni roboczych.

Regulamin naszej zabawy znajdziecie tutaj!

Powodzenia!

Najnowsze
Lubisz nas?