Żegnaj Drew, żegnaj Thubanie - Scalebound wylądowało w koszu

Paweł Pochowski
2017/01/10 08:20
6
0

Wydawca podjął decyzję o anulowaniu projektu i tym samym spisał krainę Draconis na straty.

Żegnaj Drew, żegnaj Thubanie - Scalebound wylądowało w koszu

Jeżeli planowaliście już swoją podróż do krainy Draconis, by tam wraz z ostatnim z żyjących smoków, Thubanem, walczyć o przetrwanie zarówno magicznego, jak i ziemskiego świata, to swoje plany musicie zmodyfikować. Choć produkcja tworzona przez Platinum Games od pierwszych dni była bardzo oczekiwana i regularnie pojawiała się na liście najbardziej oczekiwanych gier (w tym na naszej, opublikowanej zaledwie kilka dni temu), gracze nie doczekają się jej realizacji.

Jak poinformował Microsoft, Scalebound zostało anulowane. Oczywiście nie podano żadnej przyczyny, ale ponoć decyzję podjęto w toku cierpliwych narad, co może sugerować, że gra po prostu nie była tak dobra, jak oczekiwał jej wydawca. Przypominamy, że projekt miał zadebiutować na Xbox One, a na PC trafić dzięki Xbox Play Anywhere.

GramTV przedstawia:

Z potencjalnej gry wszech czasów pozostaną nam więc jedynie niespełnione nadzieje i trochę materiałów. Jeden z nich - poniżej.

Komentarze
6
Usunięty
Usunięty
11/01/2017 00:29

To już nie jest zwyczajny strzał w stopę... To zestrzelenie podziurawionych minigunem zwłok za pomocą wyrzutni rakiet. Niech to szlag, była to przeze mnie najbardziej oczekiwana gra na wyłączność Xboksa One (zaraz obok Sunset Overdrive), na gameplayach wyglądała na ukończony produkt, a z rana taka wiadomość. Świetne rozpoczęcie roku 2017, Microsoft!

Usunięty
Usunięty
10/01/2017 21:25

Nie dosc ze nie maja zadnych dobrych exow to jeszcze kolejny skasowali. Przeroslo ich i tyle, ja sie dziwilem jak zobaczylem gameplay ze xbox to bedzie wstanie udzwignac. 

Usunięty
Usunięty
10/01/2017 14:51
Dragoon84 napisał:

Bardzo dobrze, że wyeliminowali kolejny niezdrowy przykład hipsterstwa. Smok i siwowłosy młodzik ze słuchawkami z dubstepem na łbie... masakra

 

Nie przesadzaj.

Co do newsa - co raz mniej powodów, aby kupować XBOX ONE... oh wait, przecież juz nie ma powodów, aby go kupować :D
Trwa Wczytywanie