Dzięki fanowskiemu projektowi Custom Gwent stworzysz własne karty do Gwinta

Małgorzata Trzyna
2017/01/04 16:10
2
0

Wybierz właściwości karty, dodaj w tle własną grafikę - i gotowe.

Dzięki fanowskiemu projektowi Custom Gwent stworzysz własne karty do Gwinta

Jeden z fanów Gwinta, posługujący się pseudonimem Owmince, postanowił stworzyć nieoficjalny edytor kart - Custom Gwent. Pozwala on przygotować własne karty: wybrać grafikę, określić właściwości oraz dodać opis, a następnie wysłać przygotowaną przez siebie kartę, by wszyscy użytkownicy mogli ją zobaczyć. Powstało już sporo kart - mniej lub bardziej udanych, takich z których można się pośmiać i takich, które mogłyby znaleźć się w oficjalnej wersji gry.

GramTV przedstawia:

Edytor nie został zatwierdzony przez CD Projekt RED, niemniej o jego losy nie musimy się obawiać. Informacja o Custom Gwent pojawiła się już na Twitterze PlayGwent. Owmince otrzymał także od CD Projektu kody do bety do rozdania. Trafią one do autorów, którzy stworzą najlepszą poważną kartę i kartę, która okaże się najzabawniejsza. Więcej informacji znajdziecie na Reddicie.

Zamknięte beta-testy Gwint: Wiedźmińska gra karciana ruszyły pod koniec października.

Komentarze
2
Usunięty
Usunięty
04/01/2017 18:16

Ja to nadal czekam na mody do wiedźmina 3tak jak to zrobili w fallout 4 ale szanse są zerowe i przydało by pierwszego wiedźmina odświeżyć z chęcią bym zagrał dobry był klimat 

Usunięty
Usunięty
04/01/2017 16:19

taka bethesda albo inne EA zaraz by wytoczyli proces