News

Overwatch - Jeff Kaplan przeprasza za nieudane wdzianko Mei

Katarzyna Dąbkowska, 18.12.2016 13:39 9

Twierdzi, że twórcy wzorowali się na podpowiedziach graczy.

Kilka dni temu pisaliśmy, że Overwatch zmieniło się w Zimową Krainę Czarów. Prócz nowych zwycięskich animacji, ikon profilu czy emotikon pojawiło się także legendarne, świąteczne wdzianko dla Mei. Okazuje się jednak, że niespecjalnie przypadło ono do gustu graczom. Jeff Kaplan postanowił więc oficjalnie przeprosić za nietrafiony wybór z ubraniem dla bohaterki:

- Cześć Wam. Przykro nam, że jesteście rozczarowani nową, zimową skórką Mei. Nie mamy szczególnych zasad jeśli chodzi o to, co tworzy coś legendarnego czy epickiego. Po prostu zdajemy się na intuicję odnośnie tego, co uważamy za fajne. Fajność jest jednak bardzo subiektywną sprawą,a, widząc reakcję społeczności, w tym wypadku nasz wskaźnik najwyraźniej był wyłączony.

Dalej Kaplan tłumaczy, że twierdzili, że nowe wdzianko Mei jest specjalne, a przy jego kreacji bazowali na tym, co podpowiadali im użytkownicy na forum. Najwyraźniej jednak wiele osób się z tą wizją nie zgadza, ale im to jednak nie przeszkadza, ponieważ w ten sposób są w stanie uczyć się na własnych błędach.

Więcej o Overwatch dowiecie się z naszej recenzji i pod tym adresem.

najnowsze