News

Overwatch zmieniło się w Zimową Krainę Czarów

Paweł Pochowski, 14.12.2016 08:20 0

Mikołaj, śnieg, prezenty - klimat świąt udzielił się także Blizzardowi, choć wydarzenie z nimi związane nie potrwa długo.

Jak przyznają twórcy, nadchodzi najlepszy czas w całym roku i zależy im, by świąteczna atmosfera udzieliła się także grającym w Overwatch. Stąd też wprowadzenie do gry czasowego wydarzenia pt. Zimowa Kraina Czarów. Co to oznacza? Wszystkie skrzynie z zawartością w grze zostały podmienione na nowe, "zimowe" z ponad 100 nowych przedmiotów, które możecie z nich potencjalnie otrzymać. Mowa tu o ikonach profilu, zwycięskich animacjach, emotikonach, intrach czy skórkach dla postaci. Skrzynie możecie kupić lub zdobyć w grze.

Zimowa Kraina Czarów to także okazja na nową Rozróbę - Śnieżkową ofensywę Mei. "Jest to bitwa między dwoma drużynami po 6 graczy, w której każde trafienie śnieżką eliminuje przeciwnika. Występuje w niej wasza ulubiona klimatolog Mei, która ma kilka nowych sztuczek w swoim obszytym futrem rękawie. W tej Rozróbie Miotacz Endotermiczny Mei nie strzela już wiązkami zimna ani soplami. Zamiast tego został przebudowany w wyrzutnię pojedynczych, przepotężnych śnieżek. Zlikwidowanie wroga wymaga trafienia go tylko raz, jednak spudłowanie może być brzemienne w skutkach. Gdy zabraknie wam amunicji, wrogowie będą mieć nad wami przewagę, dopóki nie znajdziecie zaspy śniegu, żeby przeładować broń" - tłumaczą twórcy gry na jej oficjalnej polskiej stronie.

Zimowa Kraina Czarów potrwa od 13 grudnia do 2 stycznia. Wydarzenie obejmuje PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Poniżej możecie zerknąć okiem na zwiastun reklamujący wydarzenie.

najnowsze