Jupiter Hell - polska gra roguelike w klimatach science-fiction sfinansowana na Kickstarterze

Małgorzata Trzyna
2016/12/14 13:10
0
0

Wrocławskie studio ChaosForge zdołało zebrać około 370 tysięcy złotych.

ChaosForge od jakiegoś czasu pracuje nad Jupiter Hell, czyli klasyczną grą z gatunku roguelike w klimatach science-fiction, z rozgrywką opartą na turach, permanentną śmiercią, losowo generowanymi poziomami i współczesną grafiką 3D. Akcja toczy się na księżycach Jowisza, gdzie samotny żołnierz marine stawia czoła zastępom demonów, nieumarłych i potworów, posługując się różnymi rodzajami broni, od strzelby po piłę łańcuchową. Głosu bohaterowi udzieli Mark Meer, który w serii Mass Effect grał komandora Sheparda.

GramTV przedstawia:

W Jupiter Hell będziemy mogli wybierać spośród kilku poziomów trudności i różnych wyzwań, by zawsze można było osiągnąć coś więcej i nauczyć się czegoś więcej. Rozgrywka oparta jest na turach, ale będzie można grać w takim tempie, jaki najbardziej nam odpowiada - prędkość animacji dostosuje się do naszych preferencji. Gra jest duchowym następcą DoomRL.

Choć zbiórka na Kickstarterze jest już zakończona, zainteresowani nadal mogą wesprzeć twórców, zamawiając grę przed premierą. W Jupiter Hell zagramy nie wcześniej niż w listopadzie 2017 - do tego czasu można sięgnąć po poprzednie gry ChaosForge: DoomRL i AlienRL.

Jupiter Hell - polska gra roguelike w klimatach science-fiction sfinansowana na Kickstarterze

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!