Felieton

Dreamfall Chapters trafi na konsole wiosną 2017

Małgorzata Trzyna, 03 grudnia 2016 17:59 1

Warto zaznaczyć sobie w kalendarzu datę 24 marca 2017, jeśli zamierzacie sięgnąć po Dreamfall Chapters na PS4 lub Xboksa One.

Dreamfall Chapters zostało sfinansowane na Kickstarterze w 2013 roku. Red Thread Games zdecydowało się wydać grę na PC w odcinkach - pierwszy epizod ukazał się w październiku 2014. Gracze PC musieli zatem pogodzić się z kilkumiesięcznymi odstępami między kolejnymi odcinkami albo uzbroić się w cierpliwość i poczekać do czerwca 2016, kiedy to został wydany ostatni z nich.

Ci, którzy wolą wersje na konsole, poczekają jeszcze kilka miesięcy, do 24 marca 2017. Wersje te zostaną nieco poprawione i będą cechować się ulepszoną oprawą graficzną, bogatszą ścieżką dźwiękową i większą ilością efektów dźwiękowych.

Dreamfall Chapters to gra przygodowa, której akcja toczy się w dwóch równoległych światach: cyberpunkowej przyszłości i krainie fantasy. Dwójka niezwykłych bohaterów - Zoe Castillo i Kian Alvane - musi zapobiec rozerwaniu osnowy rzeczywistości. Gra oferuje dojrzałą, emocjonującą, mroczną i zaskakującą historię.

Nadchodzi Edge of Chaos – RTS w realiach średniowiecznego fantasy
Civilization VI: Gathering Storm – Inkowie wracają do gry
Life is Strange 2 – drugi epizod z datą premiery
SpellForce 3 dostanie samodzielny dodatek, Soul Harvest
najnowsze