Słyszę głosy... wynoście się z mojej głowy! - nowe dev diary z Hellblade: Senua's Sacrifice

Małgorzata Trzyna
2016/11/26 18:59
1
0

Najnowsze wideo z cyklu dzienniki developera skupia się na głosach, które rozbrzmiewają w głowie głównej bohaterki.

Ninja Theory przygotowało kolejne, 24 już wideo z cyklu "dzienniki developera" poświęconego rozmaitym aspektom w grze Hellblade: Senua's Sacrifice. Najnowszy odcinek skupia się na głosach, które Senua słyszy w swej głowie. Zostały one stworzone z pomocą ekspertów zajmujących się halucynacjami, a także osób, które doświadczają ich osobiście. Twórcy zadbali o to, byśmy w grze mieli okazję przekonać się, jak to właściwie jest, kiedy wydaje się, że coś nam szepcze do ucha albo rozbrzmiewa głośno w głowie - choć w rzeczywistości niczego nie słychać. Nowe wideo pozwala poczuć przedsmak tych doświadczeń - szczególnie ze słuchawkami na uszach.

GramTV przedstawia:

W poprzednich dwóch filmach z cyklu dev diary mieliśmy okazję sprawdzić, jak wygląda system walki - odcinek 1 i odcinek 2 mają już jednak kilka miesięcy, więc od tej pory trochę już mogło się zmienić. Dokładna data premiery Hellblade: Senua's Sacrifice nie jest jeszcze znana.

Komentarze
1
Khalid
Gramowicz
27/11/2016 02:38

Czekam na tą produkcję z niecierpliwością. Widać, że twórcy sięgnęli do mocnych, wiarygodnych źródeł jak i specjalistów jeśli chodzi o zaplecze dźwiękowe oddziałujące na ludzką psychikę, a raczej pojawiające się w niej. To naprawdę robi wrażenie. Aż ciężko sobie wyobrazić, że ktoś mógłby to spolszczyć czy przełożyć na inny język. Jeśli grać to tylko w oryginale z ewentualnymi napisami. No i jeszcze co do samych ''głosów''. Jeśli zagłębić się w tematykę mind control oraz ataków psychotronicznych czy emisji fal to sam zaczynam wątpić czy takie zaburzenia występują ''naturalnie''. Pozdrawiam.