News

Dishonored 2 - pierwszy patch poprawiający wydajność na PC dostępny w wersji beta

Małgorzata Trzyna, 18.11.2016 12:59 10

Patch nie pobierze się ze Steam automatycznie - użytkownicy muszą zaznaczyć w opcjach, że chcą przetestować nową aktualizację.

Arkane Studios wydało pierwszy patch Dishonored 2 na PC oznaczony numerem 1.1, usuwający drobne usterki. Poprawia on m.in. działanie myszki, której czułość była zależna od liczby klatek na sekundę. Patch naprawia również problem z przestawianiem priorytetów zadań procesora. Twórcy usunęli także błędy z fizyką ubrań w przypadku kart AMD, co w niektórych miejscach w grze wpływa na liczbę klatek na sekundę. Posiadacze kart NVIDIA powinni natomiast zaktualizować sterowniki karty graficznej do wersji 375.95.

Aby pobrać patch, należy w bibliotece Steam kliknąć prawym przyciskiem myszy na Dishonored 2, wybrać właściwości i w zakładce Beta wybrać BetaPatch. Aktualizacja waży 6,2GB.

Arkane Studios planuje wydać w przyszłym tygodniu jeszcze jedną łatkę - 1.2 - która usunie znacznie więcej błędów i poprawi wydajność na PC, z którą jest jak na razie sporo problemów. Mimo to w recenzji Zbyszek ocenił grę wysoko, przyznając jej 8,5/10 punktów.

najnowsze