Informacje

Gram.pl oficjalnym sponsorem Legia eSports Cup 2016!

... gram.pl

Z dumą i radością zapraszamy na pełne emocji, bezprecedensowe w skali światowej wydarzenie e-sportowe!

Gram.pl oficjalnym sponsorem Legia eSports Cup 2016! - obrazek 1

O tym, że e-sport przestał być dziedziną niszową wie doskonale każdy fan tego typu zabawy. Profesjonalne turnieje, zawodowe teamy i coraz większe pieniądze są najlepszymi sygnałami tych zmian. Ostatecznie jednak wszelakie wątpliwości rozwiały... znane kluby sportowe, coraz częściej tworzące nowe sekcje poświęcone właśnie e-sportowi.

Do pionierów postanowił także dołączyć "klub z Łazienkowskiej", czyli Legia Warszawa. Nie powinno dziwić, że klub posiadający tytuł piłkarskiego Mistrza Polski zdecydował się rozpocząć swą karierę w e-sporcie między innymi od sekcji poświęconej właśnie piłce nożnej.

Jednak to nie koniec. Dzięki podjętym staraniom, już 5 listopada rozpocznie się zorganizowany przez klub turniej Legia eSports Cup 2016 w grze FIFA 17, który jest pierwszym tego typu turniejem w skali światowej. Co czyni Legia eSports Cup 2016 turniejem tak wyjątkowym? Otóż udział drużyn działających pod auspicjami innych znanych klubów piłkarskich.

Turniej, którego gram.pl jest oficjalnym sponsorem odbędzie się w systemie każdy z każdym, a po kilku kolejkach nastąpi faza finałowa, w której przegrany będzie odpadał z turnieju. Turniej potrwa dwa dni:

  • 5 listopada - faza turniejowa
  • 6 listopada - faza turniejowa i wielki finał

Wszystkie mecze będą streamowane na żywo na oficjalnym kanale Twitch, zaś za polski komentarz rozgrywek odpowiadać będzie między innymi znany doskonale nie tylko fanom Legii Łukasz "Juras" Jurkowski. Dokładną rozpiskę poszczególnych spotkań podamy już wkrótce.

Jako oficjalny sponsor serdecznie zapraszamy do oglądania transmisji z tego wyjątkowego wydarzenia! Oglądajcie, komentujcie i mocno trzymajcie kciuki za swoich faworytów!

Z okazji turnieju przygotowaliśmy też dla wszystkich specjalną promocję na grę FIFA 17. Gra na PC już od 139 złotych, a wersje na PS4/Xbox One od 219 złotych! Promocja trwa do 6 listopada 2016 roku. Nie przegapcie takiej okazji!

Gram.pl oficjalnym sponsorem Legia eSports Cup 2016! - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?