Lubicie operować niezwykłymi maszynami i pojazdami? Wkrótce ruszy nowa seria - Polskie Symulatory!

Małgorzata Trzyna
2016/10/28 18:10
0
0

Już 11 listopada fani symulatorów będą mogli sięgnąć po takie tytuły, jak Demolka i budowa 2017, Wielkie statki Bałtyku 2017 i nie tylko.

Lubicie operować niezwykłymi maszynami i pojazdami? Wkrótce ruszy nowa seria - Polskie Symulatory!

Polskie Symulatory to nowa seria gier komputerowych na PC, adresowana do miłośników zabawy różnorodnymi maszynami i pojazdami. Jej start zaplanowano na 11 listopada 2016. Kto wie - może dzięki tym symulatorom niejeden gracz odkryje w sobie ukryte powołanie i postanowi rozwijać swą karierę zawodową w jakiejś dziedzinie?

Pierwszymi tytułami z cyklu Polskie Symulatory będą:

  • Demolka i budowa 2017 (Demolish & Build Company 2017) - w grze można zarządzać własną firmą budowlano-wyburzeniową, niszczyć różnorodne konstrukcje - od drewnianych chat po betonowe biurowce; inwestować pieniądze w we własne projekty budowlane; kupować maszyny, takie jak dźwigi, buldożery, koparki, walce drogowe, ciężarówki i betoniarki oraz zatrudniać i zwalniać pracowników. W otwartym świecie na graczy czekają różnego rodzaju zlecenia i wyzwania.
  • Wielkie statki Bałtyku 2017 (Ships 2017) - gra pozwala pokierować trzema wyjątkowymi statkami: kontenerowcem, głębokomorską jednostką konstrukcyjną i półzanurzalnym statkiem transportowym. Zadaniem graczy jest wykonanie 24 misji, takich jak przewożenie towarów, wydobywanie obiektów z dna mórz i montowanie morskich instalacji. Wykonanie zadań utrudnią nieobliczalne warunki pogodowe, ataki piratów i inne zagrożenia, jak np. pożary.
  • Wielkie maszyny 2017 (Giant Machines 2017) - gra oferuje możliwość operowania siedmioma największymi maszynami przemysłowymi na świecie. Kampania składa się z 14 misji, podczas których gracze będą mogli odwiedzić m.in. Grenlandię, Kanadę i Florydę, gdzie wykorzystają takie maszyny, jak bagger, crawler, demolka, buldożer, wywrotka, koparka i żuraw samochodowy. Zwieńczeniem ciężkiej pracy będzie wysłanie promu na Międzynarodową Stację Kosmiczną.
  • Roboty i drony 2017 (Robot Squad Simulator 2017) - gdzie człowiek nie może, tam drona pośle. Gracze będą musieli wykonać wyjątkowo trudne zadania ratunkowe, szpiegowskie, eksploracyjne i militarne - łącznie 16 zróżnicowanych misji. W ich zrealizowaniu pomogą roboty naziemne, podwodne i dron, dzięki którym uda się uniknąć strażników, rozbrajać materiały wybuchowe i nie tylko. Każdego robota będzie można również ulepszać na różne sposoby, wyposażając go w dodatkowe akcesoria.

GramTV przedstawia:

Kolejne gry z cyklu Polskie Symulatory ukażą się w 2017 roku. Wydawcą serii jest firma Cenega.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!