Mass Effect: Andromeda - wyciekła data premiery gry?

Katarzyna Dąbkowska
2016/10/10 11:50
3
0

Wszystko przez wydawnictwo Dark Horse.

Mass Effect: Andromeda - wyciekła data premiery gry?

Mass Effect: Andromeda ma się pojawić w przyszłym roku, jednak dokładnej daty premiery jeszcze nie potwierdzono. To jednak wkrótce może się zmienić. Wszystko dzięki firmie Dark Horse, która ma zamiar wydać w przyszłym roku The Art of Mass Effect: Andromeda. Zbiór, jak poinformowano na stronie serwisu Amazon, ma ujrzeć światło dzienne 21 marca przyszłego roku.

Oczywiście, w teorii nie musi to oznaczać, że akurat tego dnia pojawi się również gra, jednak na wspomnianej stronie pojawiła się także informacja, iż The Art of Mass Effect: Andromeda zostanie wydane w tym samym czasie, co gra. Dodatkowo data ta przypada na wtorek, kiedy w Stanach Zjednoczonych wydawane są największe tytuły.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Mass Effect: Andromeda zostało zapowiedziane podczas targów E3 w 2015 roku. Wtedy też potwierdzono, iż gra trafi do użytkowników jeszcze w 2016 roku. Ostatecznie premiera została przesunięta na 2017 rok. Tytuł ten ma się pojawić nie później niż w marcu, tak więc wyżej wymieniona data może okazać się trafna.

Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
10/10/2016 20:43

[m-I]

Usunięty
Usunięty
10/10/2016 16:48

Beznadziejny artykuł. Wydawnictwo Dark Horse nie ma nic wspólnego z tworzeniem i wydawaniem gry. Równie dobrze firma wydająca nalepki z napisem Mass Effect :Andromeda na kubki może wydać takie oświadczenie bez pokrycia. Na oficjalnym forum Bioware oraz Twiterze czy Facebooku nie ma żadnego potwierdzenia daty wydania.Valenna - według wróżek i nie potwierdzonych informacji podstawowa wersja nie więcej jak 180 zł i będą do wyboru 4 wersje gry(tyle ile liczy osób rodzinka w grze) razem z przepustką sezonową.

Usunięty
Usunięty
10/10/2016 16:33

Świetnie!Ważne jest to, że mamy pewność jako do premiery bliżej niż dalej :) Ogromnie się cieszę. Przydałyby się jednak informacje ile Andromeda może kosztować, niestety nie którzy mają skromnne portfele, zwłaszcza że mieszkamy w karaju jakim mieszkamy. Teraz pozostaje nam czekanie do N7 Day :) Na jakieś inne ciekawe wzmianki dotyczące nowej odsłony, kosmicznej sagi ^^ Pozdrawiam cieplutko!VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVZapraszam również do siebie ! https://przygody-pani-shepard-mass-effect.blogspot.com/