Informacje

Serious Sam VR: The Last Hope ukaże się w ramach Wczesnego Dostępu 17 października

... Małgorzata Trzyna

Serious Sam VR będzie będzie wspierać HTC Vive, w planach jest również dodanie wsparcia dla Oculus Rift po premierze kontrolerów Oculus Touch.

Już 17 października na Steam trafi zapowiedziane podczas E3 2016 Serious Sam VR: The Last Hope w wersji Early Access. Serious Sam VR: The Last Hope pozwoli graczom przenieść się w realia pierwszej Mental War. Siły obronne Ziemi topnieją w starciach z kosmitami dowodzonymi przez boską istotę Mental, która zdołała złamać wolę wielu narodów. Jednak nieustraszony generał EDF, Sam "Serious" Stone, dowodzący ruchem oporu ze swego krążownika Saratoga, rozpoczyna desperacką misję, by ocalić świat.

Gracze będą mogli przemierzać galaktykę, spotykać ciekawych kosmitów i rozrywać ich na kawałeczki za pomocą różnorodnych broni, w huku efektownych eksplozji. Na ich drodze staną zarówno starzy wrogowie, jak i nowi przeciwnicy. W grze będzie można korzystać również z power-upów, wybierać umiejętności z drzewka rozwoju i ulepszać swe wyposażenie w przerwach między kolejnymi misjami za pomocą wirtualnej waluty.

Najnowsze
Lubisz nas?