Zobacz zwiastun Astroneer - kooperacyjnej gry z eksploracją proceduralnie generowanych planet

Małgorzata Trzyna
2016/09/22 14:50
3
0

Wczesna wersja Astroneer zostanie udostępniona w grudniu na PC i Xboksie One.

W Astroneer przenosimy się w czasy, kiedy ludzkość odkrywa, w jaki sposób podróżować między systemami gwiezdnymi, rozpoczynając w ten sposób kosmiczną gorączkę złota. Gracze kierują jednym z astronautów, który szuka na nowych światach szczęścia. Aby odnieść sukces, bohater musi budować bazy, gromadzić cenne surowce i szukać niezwykłych, tajemniczych artefaktów. W grze będzie można kształtować planety - tak, jakby były one ulepione z ciastoliny, tworząc pomosty, drążąc tunele, budując różne obiekty itp. W poruszaniu się po powierzchniach globów pomogą pojazdy tworzone z różnych modułów.

GramTV przedstawia:

Astroneer zaoferuje tryb współpracy dla czterech graczy, co zdecydowanie zwiększy przyjemność z rozgrywki w porównaniu z grą solo. Wczesną wersję Astroneer będzie można wypróbować już w grudniu na PC i Xboksie One.

Zobacz zwiastun Astroneer - kooperacyjnej gry z eksploracją proceduralnie generowanych planet

Komentarze
3
MisioKGB
Gramowicz
23/09/2016 10:00

Imo przynajmniej dadzą radę z grafiką, proceduralnie generowane mapy w formie prostych wielokątów nie będą taaaaaak zasobożerne jak te ''wspaniałe'' planety w NMS i nic się nie będzie wczytać 2 metry przed nami hehe.

Usunięty
Usunięty
22/09/2016 15:10

Hmmm faktycznie napewno będzie się za nią ciągnął smród NMS ale z teasera wnioskuje że wygląda fajnie i co najważniejsze nie będzie tak piekielnie nudna dzięki tej rozbudowie bazy. Jeżeli fajnie to rozwiną to jest ten element który nada grze sensu i sprawi że nie powtórzy ona błędu NMS.

Usunięty
Usunięty
22/09/2016 15:00

Chociażby była genialna to wszystkim będzie się kojarzyć z NMS.
Trwa Wczytywanie