GTA 5 Redux dostępny do pobrania

Katarzyna Dąbkowska
2016/09/19 11:17
4
0

Długo wyczekiwany mod do GTA V wprowadza do pecetowej wersji gry sporo udoskonaleń.

GTA 5 Redux dostępny do pobrania

Jeśli czekaliście z niecierpliwością na pojawienie się modyfikacji GTA 5 Redux do Grand Theft Auto 5 na PC, z pewnością rozczarowało Was, kiedy ta nie pojawiła się pod koniec sierpnia, jak pierwotnie zapowiadał jej twórca, Josh Romito. Mamy dla Was jednak pocieszające wieści - pełną wersję moda możecie już pobierać. Znajdziecie ją na tej stronie internetowej.

GTA 5 Redux to przede wszystkim zmiany w systemie pogodowym, ale także ulepszony wygląd barw, nowe tekstury czy nowe efekty graficzne oraz usprawnienia w rozgrywce. Pełną listę udoskonaleń, jakie wprowadza mod do pecetowej wersji Grand Theft Auto V znajdziecie na tej stronie. O nowościach wprowadzanych wraz z modem do gry możecie dowiedzieć się więcej z najnowszego zwiastuna:

GramTV przedstawia:

Komentarze
4
Usunięty
Usunięty
20/09/2016 08:24

> tej gry na max ustawieniach gra działa w 30-60 fps''ach na kompie za 3 kafle ;pja ma za 6,5 tys kompa i na maksymalnych kolo 50 fps dlatego musialem wyłączyc msaa i txaa zeby miec w wiekszosci (bo nie zawsze) miedzy 60-80 fps..... wiec za 3 kola musi ostro zejsc z ustawieniamia tak dziala na maksa na kompie za okolo 7,5 kola https://www.youtube.com/watch?v=7Gnwtkz9rWIwiec gta nie jest dokonca obrze zoptymalizowane

Usunięty
Usunięty
19/09/2016 17:55

> > Kupiłem na premierę, nie grałem za dużo bo komp słaby, teraz czas na zmiany :D Kasiora>> > już się zbiera, hehe.> To musisz na prawdę mieć dużo kaski ;p bo przy kompie bez modów ulepszających grafikę> tej gry na max ustawieniach gra działa w 30-60 fps''ach na kompie za 3 kafle ;pHehe, no jak mam już coś kupić nowego, to chociaż niech wiedźmin na ultra zasuwa. Co roku nie będę wymieniał.

Usunięty
Usunięty
19/09/2016 17:39

> Kupiłem na premierę, nie grałem za dużo bo komp słaby, teraz czas na zmiany :D Kasiora> już się zbiera, hehe.To musisz na prawdę mieć dużo kaski ;p bo przy kompie bez modów ulepszających grafikę tej gry na max ustawieniach gra działa w 30-60 fps''ach na kompie za 3 kafle ;p
Trwa Wczytywanie