Informacje

Bethesda prawdopodobnie będzie mieć własną konferencję na E3 2017

... Małgorzata Trzyna

Pete Hines przewiduje, że Bethesda będzie mieć wystarczająco dużo do powiedzenia, by znów poprowadzić własną konferencję na E3.

Bethesda prawdopodobnie będzie mieć własną konferencję na E3 2017 - obrazek 1

Bethesda po raz pierwszy poprowadziła własną konferencję na E3 w 2015 roku. W czerwcu 2016, podczas kolejnej konferencji, firma zapowiedziała m.in. Prey, Quake Champions czy Skyrim: Special Edition i pokazała fragmenty rozgrywki z Dishonored 2. Wygląda na to, że w czerwcu 2017 znów pojawi się sporo interesujących wieści.

- Biorąc pod uwagę, że znam nasze plany na przyszły rok i wiem, o czym będziemy mówić, mogę stwierdzić, że najprawdopodobniej będziemy mieli wystarczająco dużo materiału na konferencję - powiedział Pete Hines w rozmowie z Metro. - Równocześnie bardzo podoba mi się myśl, że znów będę mógł opowiedzieć wszystkim, czym się zajmujemy. A zatem, wiedząc to, co wiem, myślę, że najprawdopodobniej zorganizujemy kolejną, własną konferencję w przyszłym roku.

Być może na E3 2017 podczas konferencji Bethesdy zostanie ujawniona data premiery Prey, zobaczymy nową grę z serii Wolfenstein od Machine Games i nową grę od Tango Gameworks. Do kolejnych targów E3 jest jednak jeszcze sporo czasu - impreza rozpocznie się 13 czerwca 2017.

Najnowsze
Lubisz nas?