News

Wonder Woman i Blue Beetle w Injustice 2. Zobacz ich w akcji

Patryk Purczyński, 23.07.2016 13:22 2

NetherRealm Studios zaprezentowało dwoje nowych wojowników, którymi będzie można walczyć w Injustice 2. Jedno z nich znane jest już z pierwszej części.

Twórcy bijatyk przyzwyczaili nas już do tego, że obsadę swoich nowych produkcji ujawniają stopniowo. Nie inaczej jest w przypadku Injustice 2. Pierwszy gameplay trailer zaprezentował tylko kilka postaci, którymi będzie można walczyć w produkcji NetherRealm Studios. Najnowszy materiał do dotychczasowego zbioru bohaterów dodaje dwoje kolejnych - to znana już z pierwszej części (oraz oczywiście z komiksów DC) Wonder Woman, a także Blue Beetle. O tym, jak radzą sobie na polu bitwy możecie się przekonać oglądając poniższy film.

Injustice 2 zapowiedziane zostało na konsole obecnej generacji. Premierę wstępnie wyznaczono na przyszły rok. Autorzy bijatyki zapewniają, że będą wspierać swoje dzieło nową zawartością długo po rynkowym debiucie.

najnowsze

Capcom wskrzesi uśpione marki

Sukcesy Devil May Cry 5 i remake’u Resident Evil 2 zachęciły Capcom do sięgnięcia wgłąb własnego portfolio i wyciągnięcia z niego tytułów mocno zakurzonych.