NetherRealm zamierza wspierać Injustice 2 przez dłuższy czas niż poprzednie gry

Małgorzata Trzyna
2016/06/21 18:30
6
0

Czyżby w DLC do Injustice 2 miało się znaleźć minimum 10 grywalnych postaci?

NetherRealm zamierza wspierać Injustice 2 przez dłuższy czas niż poprzednie gry

- Jedną z rzeczy którą próbowaliśmy osiągnąć w każdej grze, było wspieranie jej przez dłuższy czas - powiedział Ed Boon, dyrektor kreatywny, w rozmowie z IGN. - Jeśli chodzi o postacie z DLC, Mortal Kombat otrzymało ich cztery, Injustice - sześć, Mortal Kombat X - osiem. W Injustice 2 planujemy trzymać się tego schematu. Z pewnością nasze podejście będzie bardziej agresywne niż w przeszłości.

GramTV przedstawia:

Boon odniósł się również do systemu zdobywania wyposażenia i personalizacji bohaterów. Niewykluczone, że gracze, którzy nie mogą poświęcić na zabawę "długich miesięcy", będą mogli zapłacić za odblokowanie nagród.

Na razie NetherRealm ani Warner Bros. nie ogłosili, co dokładnie planują jako DLC do Injustice 2. Gra ukaże się w 2017 roku na PS4 i Xboksie One.

Komentarze
6
MisticGohan_MODED
Gramowicz
22/06/2016 17:28

Taaa... będą ją wspierać do pierwszego problemu :P Potem napiszą, że nie da się naprawić i porzucą projekt :P

Usunięty
Usunięty
22/06/2016 17:20

> > > Dłużej? Mówimy tu o konsolach czy PC, bo po Mortal Kombat X to jest spora różnica...>> >> >> > Z tego co wiadomo, nie było słowa o wydaniu gry na PC. Może w późniejszym terminie> będzie> > cos wiadomo.A no to chyba że tak...> nie zrozumiales chyba:) Na PC gre poprostu porzucili :P

Kresegoth
Gramowicz
22/06/2016 10:46

> > > Dłużej? Mówimy tu o konsolach czy PC, bo po Mortal Kombat X to jest spora różnica...>> >> >> > Z tego co wiadomo, nie było słowa o wydaniu gry na PC. Może w późniejszym terminie> będzie> > cos wiadomo.> nie zrozumiales chyba:) Na PC gre poprostu porzucili :PZawsze istnieje szansa, że wydadzą całość z rocznym (lub dłuższym) poślizgiem, jak to miało miejsce w przypadku pierwszego Injustice. Ale po tych jajach, jakie zrobili z MKX można co najwyżej gdybać.
Trwa Wczytywanie