Demo bijatyki The King of Fighters XIV od wtorku dostępne na PS4

Małgorzata Trzyna
2016/07/18 14:30
2
0

Demo pozwoli wypróbować 7 z 50 grywalnych postaci przed premierą gry, planowaną na 26 sierpnia.

26 sierpnia na PS4 trafi The King of Fighters XIV - bijatyka, w której gracze będą mogli pokierować 50 bohaterami i spróbować swych sił w walkach drużynowych 3 kontra 3. W grze znajdzie się kampania, (zwiastun fabularny zamieszczamy powyżej), jak również tryb online.

GramTV przedstawia:

Twórcy udostępnili również drugie wideo, prezentujące antagonistę - Antonova, ekscentrycznego miliardera, który wykupił markę King of Fighters, by zorganizować nowy turniej i od razu przypisał sobie tytuł One True King of Fighters. Naszym zadaniem będzie go zdetronizować.

Zanim zdecydujecie się na zakup The King of Fighters XIV, będziecie mogli wypróbować grę. Bezpłatne demo zostanie udostępnione do pobrania już jutro, 19 lipca. Wersja próbna pozwoli zagrać siedmioma bohaterami (Kyo Kusanagi, Mai Shiranui, Iori Yagami, Sylvie Paula Paula, King of Dinosaurs, Shun’ei i Nelson), zapoznać się z zasadami gry w samouczku i przećwiczyć swe umiejętności w walce ze sztuczną inteligencją lub ze znajomymi (w wersji demo nie będzie dostępny tryb online).

Komentarze
2
Szmaragd
Gramowicz
20/07/2016 07:53

Będą remasterowane poprzednie części The King of Fighters na PS 4 i będą po polsku.

Renchar
Gramowicz
18/07/2016 15:35

Najbardziej będzie mi brakować w tej części Elizabeth i Shena :( Fajnie że będzie za to 50 postaci no i pewnie jeszcze do tej puli kilka z DLC dojdzie :).Znowu sobie człowiek połamie paluszki :P