Felieton

This is the Police trafi na PC pod koniec lipca, gra ukaże się na konsolach jeszcze w tym roku

Małgorzata Trzyna, 06 lipca 2016 15:55 1

Weappy Studio ogłosiło datę premiery strategicznej przygodówki This is the Police na platformy PC, Mac i Linux - będzie to 28 lipca 2016.

This is the Police, sfinansowane na Kickstarterze w lutym 2015, wkrótce doczeka się premiery. Twórcy zapowiedzieli, że gra ukaże się 28 lipca na PC. Osoby preferujące wersje konsolowe będą musiały poczekać dłużej, ale zagrają jeszcze w tym roku. Z okazji ogłoszenia daty premiery zespół Weappy udostępnił również nowy zwiastun.

Główny bohater This is the Police to Jack Boyd, szef policji, który przed przejściem na emeryturę chce zabezpieczyć przyszłość sobie i swojej rodzinie. Gdy pozostaje mu tylko 180 dni pracy na swym stanowisku, bohater postanawia zdobyć pół miliona dolarów. Oznacza to interesy z wieloma podejrzanymi osobnikami, a czasem wiąże się z narażaniem własnego życia lub życia innych policjantów. W grze nie zabraknie wielu trudnych wyborów, a każdy z nich wpłynie na dalszy rozwój wydarzeń i losy protagonisty. Czy uda się mu osiągnąć cel, czy trafi za kratki, czy może zginie? Wszystko będzie zależało od sprytu graczy. Największą sztuką będzie nieustanne balansowanie na granicy prawa i nie dopuszczenie, by inni odkryli, że Jack Boyd nie jest wzorem wszelkich cnót.

Conan Unconquered – zapowiedziano RTS-a w uniwersum barbarzyńcy z Cymerii
This is the Police zmierza na systemy mobilne
Zapowiedziano Pax Nova – kosmiczną strategię 4X od twórców Dawn of Andromeda
Frostpunk otrzyma darmowy scenariusz – The Fall of Winterhome
najnowsze