Kampania w Titanfallu 2 będzie czymś więcej niż serią korytarzy i wybuchów

Patryk Purczyński
2016/06/25 15:39
0
0

Nie wiecie czego oczekiwać od trybu dla jednego gracza w Titanfallu 2? Respawn Entertainment i reżyser Steve Fukuda zdradzają co nieco na ten temat.

Kampania w Titanfallu 2 będzie czymś więcej niż serią korytarzy i wybuchów

Największą nowością Titanfalla 2 będzie kampania dla jednego gracza. - To naprawdę nie jest typowy liniowy, z braku lepszego określenia: korytarzowy FPS - zapewniają przedstawiciele Respawn Entertainment. - Nie jest tak, że jesteś przepychany przez serię eksplozji i ludzi wrzeszczących na Ciebie. Będą też spokojne momenty, w których musisz zmagać się z przeciwnościami serwowanymi przez środowisko - dodają.

Reżyser Titanfalla 2 Steve Fukuda uzupełnia, że jego pragnieniem jest, by gracze czuli się jak w wielkim basenie wypełnionym przeciwnikami, by zanurzali się i wynurzali, atakując z różnych miejsc. Wygląda więc na to, że pilot Jack Cooper, główny bohater gry, będzie miał sporo swobody w zaskakiwaniu nieprzyjaciół.

GramTV przedstawia:

Respawn Entertainment, choć wdraża kampanię dla jednego użytkownika, nie zapomina też o multiplayerze. Ostatnio mieliśmy okazję zaprezentować czterominutowy gameplay z trybu wieloosobowego.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!