Finał Esports Championship Series w Counter Strike: Global Offensive na żywo w Polsat Viasat Explore

Paweł Pochowski
2016/06/23 16:15
0
0

Rozgrywki turniejowe będziemy mogli śledzić na oficjalnym, twitchowym kanale Viasat Explore, finał natomiast zostanie wyemitowany w telewizji.

Finał Esports Championship Series w Counter Strike: Global Offensive na żywo w Polsat Viasat Explore

Finałowe rozgrywki ligi Esports Championship Series w Counter Strike: Global Offensive odbędą się w Londynie. Impreza rozpoczyna się już jutro i trwa do niedzieli - wśród zakwalifikowanych zespołów zabrakło co prawda Virtus.pro, ale nie brakuje znanych drużyn. O zwycięstwo rywalizować będą: Astralis, Fnatic, G2 esports, Ninjas in Pyjamas, Cloud9, Team Liquid, Luminosity Gaming, a także Team Solo Mid.

Jak informuje w przesłanej do mediów informacji prasowej Viasat World, rozgrywki będzie można śledzić na żywo poprzez oficjalny kanał Twitch Polsat Viasat Explore, natomiast sam finał zostanie pokazany na żywo w telewizji. Po ogromnym sukcesie transmisji Mistrzostw Świata Legaue of Legends w 2014 r. oraz sześciu kolejnych wydarzeń Esportowych w 2015 roku, Viasat World podjął decyzję o wykupieniu praw do emisji finałów ECS-CS. Dodatkowo, na profilu kanału na Facebooku widzowie będą mogli wziąć udział w dyskusjach i rozmowach z kluczowymi youtuberami - czytamy w informacji prasowej.

Poniżej zamieszczamy harmonogram transmisji.

GramTV przedstawia:

  • W piątek, 24 czerwca br., będzie prowadzona transmisja z otwarcia turnieju, od południa można śledzić ją na polskim kanale Twitch - https://www.twitch.tv/viasatexplore
  • W sobotę, 25 czerwca br., od g. 11:00 najważniejsze wydarzenia ligowe będą dostępne na polskim kanale Twitch - https://www.twitch.tv/viasatexplore
  • W niedzielę, 26 czerwca br., na kanale Polsat Viasat Explore będzie prowadzona transmisja na żywo z najważniejszych rozgrywek; wydarzenia towarzyszące będzie można obejrzeć też na Twitch.tv.

Mecze komentować będą na żywo Łukasz "PRAWUs" Ganczewski oraz Dominik "Nero" Dąbrowski. Finał w telewizji, na kanale Polsat Viasat Explore, zostanie pokazany w niedzielę o godzinie 21:00.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!