News

E3 2016: zobacz gameplay z Tekkena 7. Tryb arcade na tapecie

Patryk Purczyński, 15.06.2016 16:54 3

Kazuya kradnie show w gameplayu Tekkena 7 prosto z targów E3 2016. Zobacz, jak kolejni przeciwnicy muszą uznać jego wyższość.

W studiu GameSpotu na targach E3 2016 pojawili się przedstawiciele Bandai Namco, którzy zaprezentowali bijatykę Tekken 7. W udostępnionym gameplayu możemy przyjrzeć się trybowi Arcade i popisom Kazuyi Mishimy. Słynny wojownik rozprawia się kolejno z Leo, Dragunovem i Akumą (tak, to nie pomyłka - postać przybywa z uniwersum Street Fightera).

W dalszej części materiału mamy pojedynek tego właśnie Akumy z Heihachim (ten sam duet zaprezentowano w zwiastunie podczas konferencji Microsoftu na E3), a także dzielne wojowniczki: Alisę i Lucky Chloe. Przypomnijmy, że Tekken 7 zaoferuje rozbudowany tryb fabularny, a premiera bijatyki na pecetach, Xboksie One i PlayStation 4 wstępnie wyznaczona jest na początek przyszłego roku.

najnowsze

Podczas E3 najwięcej pisano o Cyberpunku 2077!

Firma ICO Partners sporządziła raport dotyczący treści generowanych na portalach branżowych przez targi E3. Najwięcej uwagi skupiły na sobie Xbox i polski Cyberpunk 2077.