Piotr 'Izak' Skowyrski skomentuje mecz Polaków w piłkę nożną

Paweł Pochowski
2016/05/24 16:45
0
0

Polak znany jest fanom e-sportu w Polsce z komentowania meczów w CS:GO, ale w roli komentatora sportowego większość osób usłyszy go po raz pierwszy.

Piotr 'Izak' Skowyrski skomentuje mecz Polaków w piłkę nożną

Trudno nazwać to transferem z internetu do telewizji, bo fani e-sportu doskonale wiedzą, że to nie pierwszy raz, gdy głos Piotra Skowyrskiego będzie można usłyszeć podczas transmisji telewizyjnej. Wcześniej jednak "Izak" komentował jednak e-sportowe wydarzenia, z naciskiem na mecze w Counter-Strike: Global Offensive - chociażby przy okazji katowickiego IEM-u. To, co bardziej dziwi postronnych użytkowników, to fakt, że Izak komentował wydarzenia e-sportowe, a tym razem zajmie się sportem w formie jak najbardziej tradycyjnym. I to tym, który w Polsce króluje.

Tym razem, dzięki współpracy z TVP, komentarz Piotra będzie można usłyszeć podczas towarzyskiego meczu Polska - Holandia, rozgrywanego rozgrywanego tuż przed Mistrzostwami Europy. Zanim zaczniecie jednak burzyć się przeciwko obecności Piotra w TVP musicie wiedzieć, że po pierwsze jego komentarz będzie dostępny tylko podczas oglądania meczu za pomocą vod.tvp.pl, a wszyscy oglądający będą mieli wybór - czy chcą słuchać tradycyjnego komentarza, czy może dadzą szansę Piotrowi, by przekonać się jak wykorzysta on posiadane umiejętności do komentowania rozgrywek w piłce nożnej.

GramTV przedstawia:

Z naszej strony składamy Piotrowi serdeczne gratulacje i trzymamy za niego kciuki. Komentowanie meczu reprezentacji to dla niego wielkie i ważne wydarzenie - trzymamy kciuki, by poradził sobie tak dobrze, jak zazwyczaj podczas komentowania rozgrywek w CS:GO.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!