Wiedźmin 4? Na pewno nie prędko, być może nigdy

Paweł Pochowski
2016/05/20 17:25
0
0

CD Projekt RED nie ma w planach kontynuowanie marki. Krew i wino będzie zwieńczeniem pewnej sagi, która może nigdy nie doczekać się kontynuacji.

Wiedźmin 4? Na pewno nie prędko, być może nigdy

O tym, że Krew i Wino będzie ostatnim dodatkiem do Wiedźmina 3 już wiemy - CD Projekt RED całkiem niedawno zapewniało, że nie ma w planach stworzenia kolejnego rozszerzenia. Okazuje się jednak, że studio nie planuje także prac nad kolejnymi częściami Wiedźmina, o czym zapewnia Marcin Iwiński.

- Nie mamy żadnych planów związanych z serią Wiedźmin na ten moment. Nigdy nie mów nigdy, ale póki co wydamy Krew i Wino i to byłoby na tyle. Jest to zakończenie i nie będzie żadnego następnego Wiedźmina w niedalekiej przyszłości - o ile ten kiedykolwiek powstanie - powiedział M. Iwiński w rozmowie z przedstawicielem serwisu Eurogamer.net.

GramTV przedstawia:

Co więcej, możemy z dużym prawdopodobieństwem założyć, że nowego Wiedźmina nie ujrzymy w ciągu następnych sześciu lat - CD Projekt RED ujawniło swoje plany na ten czas, zamierza wydać Cyberpunk 2077 i nową grę RPG pomiędzy latami 2017 - 2021, ale o Wiedźminie nie ma tam ani słowa. Czy tajemniczym RPG mogłaby być kolejna część serii? Iwiński temu zaprzeczył. - Mogę zapewnić, że nie pracujemy obecnie nad kolejną grą z serii Wiedźmin - dodał.

Cieszycie się, że CD Projekt RED tworzy kolejne marki czy wolelibyście, by kontynuowało serię Wiedźmin?

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!