Informacje

Fear Effect Sedna sfinansowane - ale do fiaska brakowało niewiele

... Małgorzata Trzyna

Studio Sushee ma powody, by świętować - o mały włos, a nie udałoby się zebrać wymaganych 100 000 euro.

Fear Effect Sedna sfinansowane - ale do fiaska brakowało niewiele - obrazek 1

Gdy ruszyła zbiórka na Fear Effect Sedna, przez kilka pierwszych dni fani nie skąpili pieniędzy. Później kampania przystopowała i mogło się wydawać, że cel - zgromadzenie 100 000 euro - nie zostanie osiągnięty. Jednak dzięki działaniom Square Enix i informacjom w mediach społecznościowych udało się zebrać brakującą kwotę.

- Kampania przystopowała w pewnym momencie, ale w końcu udało się dobrnąć do 100%! Dziękujemy wam wszystkim za wsparcie i miłe słowa! - napisał przedstawiciel Sushee. - Nadchodzący rok będzie dla nas bardzo pracowity; chcemy wydać grę wiosną 2017. Możemy już pozwolić sobie na nakreślenie większego obrazu, zaczynamy prace nad grą już teraz! (A właściwie jutro, spędźmy odrobinę czasu na świętowaniu).

- Dla osób, które wsparły nas kwotą minimum 60 euro, przygotujemy demo, które będzie dostępne bardzo szybko - już w październiku tego roku! Jeśli chcielibyście wziąć udział w becie, możecie dopłacić - po zalogowaniu się wystarczy kliknąć na przycisk "manage your pledge" i wybrać nagrody, zaczynające się od 60 euro.

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi za to, co dla nas zrobiliście, za wsparcie i miłe słowa, to znaczy dla nas bardzo wiele, każdy grosz się liczy. Obiecujemy często informować o postępach prac. Jesteśmy pełni energii, którą dała nam ta cudowna wieść, i gotowi, by stworzyć wspaniałą grę Fear Effect Sedna!

Do końca zbiórki pozostało jeszcze około 30 godzin.

Ojoj, nie jesteś zalogowan(a)y. O_O' Aby dodać komentarz Zaloguj się w serwisie