Projektant Blizzarda o projekcie Titan - "kompletna porażka"

Katarzyna Dąbkowska
2016/04/22 09:30
0
0

Jak stwierdził, jego zespół poległ straszliwie pod każdym możliwym względem.

Projektant Blizzarda o projekcie Titan -

W minionym roku Blizzard anulował projekt Titan. Wtedy o sprawie poinformował Mike Morhaime, który stwierdził, że do ukończenia gry zabrakło zarówno pasji, jak i przyjemności z jej tworzenia. Mówił także o tym, efekty pracy nie podobały się zespołowi, więc ostatecznie nie zdecydowali się na pokazanie projektu w takiej formie użytkownikom. Teraz trochę światła na całą sytuację rzuca Jeff Kaplan, który potwierdza wcześniejsze słowa prezesa Blizzarda. Z tym, że nieco ostrzej wypowiada się na temat decyzji zespołu w wywiadzie udzielonym serwisowi Gamespot:

– Mieliśmy naprawdę świetny zespół, który pracował nad Titan. Były to naprawdę utalentowane osoby, ale polegliśmy straszliwie pod każdym możliwym względem. Pod każdym względem, pod którym projekt może polec. To była katastrofa.

Kaplan opisuje także presję, jaka ciąży na nich ze względu na firmę, w której pracują:

GramTV przedstawia:

– Myślę, że towarzyszył nam wewnętrzny wstyd pokroju: „Musimy udowodnić, że jesteśmy godni pracy dla Blizzarda. Też możemy zrobić coś, z czego firma będzie dumna".

– Widzieliśmy ją jako ostatnią szansę. Często używamy frazy: „jesteś tak dobry, jak Twoja ostatnia gra”, więc nie możemy być zbyt dumni. Moją ostatnią grą była kompletna porażka nazwana Titan – dodał.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!