The Elder Scrolls: Legends - Bethesda odkrywa karty i zaprasza na betę

Patryk Purczyński
2016/04/21 19:46
0
0

Bethesda wreszcie wygrzebała z czeluści własnych biur karciankę w uniwersum The Elder Scrolls, którą pochwaliła się na ubiegłorocznym E3.

The Elder Scrolls: Legends - Bethesda odkrywa karty i zaprasza na betę

Ruszają zapisy na zamknięte betatesty karcianki The Elder Scrolls: Legends. Swój akces można zgłosić na oficjalnej gry, gdzie Bethesda zamieściła również obszerne informacje (dostępne także w języku polskim) na temat samej produkcji. - Jako fan cyfrowych strategicznych gier karcianych, jestem szczególnie podekscytowany, że ludzie wreszcie zagrają w Legends - mówi Pete Hines, wiceprezes Bethesdy ds. PR-u i marketingu. - Nie możemy się już doczekać opinii i pomocy w kształtowaniu przyszłości gry - dodaje.

Szansę na sprawdzenie The Elder Scrolls: Legends otrzymają nie tylko zakwalifikowani do bety testerzy, ale też osoby, które udadzą się na zaplanowany na 22-24 kwietnia w Bostonie PAX East. Właśnie tam zapowiedziana na E3 karcianka Bethesdy będzie pierwszy raz pokazywana publicznie. Przypuszczamy, że obecni tam twórcy gry będą musieli cierpliwie odpowiadać na pytania o... podobieństwo ich produkcji do Hearthstone'a. My na razie zaprasszamy do zapoznania się ze screenami i trailerem z The Elder Scrolls: Legends.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!