Zapowiedziano Sometimes Always Monsters - sequel Always Sometimes Monsters

Małgorzata Trzyna
2016/04/20 13:55

Vegabond Dog wyjaśnia, że zmieniło kolejność wyrazów w tytule, gdyż Sometimes Always Monsters to odwrotność pierwowzoru.

W Always Sometimes Monsters bohaterem był człowiek, na którego spadły rozmaite nieszczęścia - rozstał się z drugą połówką, jego powieść nie osiągnęła sukcesu i zawisło nad nim widmo eksmisji. W sequelu, Sometimes Always Monsters, jest odwrotnie - bohater prowadzi stabilne życie u boku ukochanej osoby, a jego powieść znajduje się na liście bestsellerów. Mimo to nie może cieszyć się szczęściem - słyszy, że jest potworem, intrygantem i nie ma żadnych skrupułów.

- Obie gry są względem siebie przeciwstawne, więc nazwa musiała to odzwierciedlać - powiedział dyrektor kreatywny, Justin Amirkhani. - Poświęciliśmy dużo czasu na rozważanie różnych alternatyw, ale to była jedyna rzecz, która naprawdę pasowała. Dodanie numeru na końcu nie miało sensu, ponieważ gra nie jest rozwinięciem poprzedniczki. Jest raczej jej przeciwieństwem, albo odbiciem.

GramTV przedstawia:

W grze prześledzimy losy bohatera, który - szukając inspiracji na kolejną powieść - wyrusza w podróż po różnych miastach wraz z innymi, podobnymi mu autorami. W ten sposób spotyka jego losy splatają się z losami innych ludzi - fanów i obcych. W czasie zabawy podejmiemy różne decyzje, pociągające za sobą konsekwencje.

Sometimes Always Monsters ukaże się w 2016 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!